Wydrukuj tę stronę
21 wrzesień 2016

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Biegach Przełajowych

1775 razy

21 września 2016 roku w Parku Solankowym w Inowrocławiu rozegrano XVII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Powiatu Inowrocławskiego w Biegach Przełajowych  Chłopców           i Dziewcząt.  Z naszej szkoły zakwalifikowało się czworo uczniów: Natalia Los, Oskar Antczak, Kamil Sikorski i Jakub Rydzkowski.

Jakub Rydzkowski zajął I miejsce i został Mistrzem Powiatu Inowrocławskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Kamil Sikorski zajął II miejsce i został Wicemistrzem Powiatu Inowrocławskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Oskar Antczak ( z kl. IV) zajął VIII miejsce i znalazł się w czołowej dziesiątce uczestników biegu.

Natalia Los (z  kl. IV) zajęła miejsce w trzeciej dziesiątce na 38 startujących dziewczynek.

Jakub i Kamil będą reprezentować Powiat Inowrocławski w zawodach wojewódzkich.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!