Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Podręczniki

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Plan Lekcji

Zobacz...

Aktualności

30 październik 2018

Pamiętajmy o zmarłych...

Przedszkolacy z grupy 0A i 0B pamiętają o zmarłych.

30 październik 2018

Promieniowanie Ojcostwa

Dnia 26.10.2018r. w naszej szkole odbył  się apel z okazji Dnia Papieskiego pod tytułem „Promieniowanie Ojcostwa”.

16 października 2018 r. pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Uroczyście złożyli przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Kochane dzieci, drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

Jesień jest piękną kolorową porą roku, która inspiruje do wykorzystania jej darów nie tylko w sposób praktyczny, ale też uruchamia wyobraźnię i pozwala tworzyć ciekawe prace plastyczne. Wychodząc naprzeciw potrzebom wychowanków z grupy 0”B”, wychowawczyni K. Trzosek szukała rozwiązań niekonwencjonalnych, pobudzających wyobraźnię i fantazję. Na początku października chcąc zachęcić do nowych doświadczeń, zaprosiła rodziców wraz z dziećmi do udziału w konkursie plastycznym na najładniejszą jarzynową kukiełkę.

Celem konkursu było: zaprezentowanie swoich możliwości twórczych poprzez wykorzystanie naturalnych darów przyrody; aktywne spędzenie wolnego czasu; wspólna zabawa oraz zacieśnianie więzi dzieci i rodziców.

 Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnikami konkursu były nie tylko dzieci i ich rodzice, ale całe rodziny. Pomysłowość i fantazja była zadziwiająca. Wystawę prac można było oglądać na holu szkoły.                                                                                              

 17 października odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu. Wszystkie przyniesione prace były zachwycające i niepowtarzalne. Dyrektor szkoły mgr Grzegorz Kontowicz wszystkim uczestnikom podziękował za zaangażowanie, kreatywność i szczególny udział w konkursie plastycznym oraz wręczył nagrody.

Po uroczystym wręczeniu nagród w sali zajęć odbyły się zajęcia z udziałem rodziców, na których nie zabrakło zabaw integracyjnych. Dzieci i rodzice bawili wspaniale w ten piękny jesienny dzień.

IMG_8194.JPGIMG_8195.JPGIMG_8189.JPGIMG_8196.JPGIMG_8197.JPGIMG_8181.JPGIMG_8190.JPGIMG_8182.JPGIMG_8199.JPGIMG_8184.JPGIMG_8193.JPGIMG_8187.JPGIMG_8178.JPGIMG_8191.JPGIMG_8175.JPGIMG_8188.JPGIMG_8180.JPGIMG_8183.JPGIMG_8168.JPGIMG_8165.JPG


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website