Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Podręczniki

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Plan Lekcji

Zobacz...

Aktualności

Maluchy z grupy 0 "b" wzięły sobie do serca  słowa piosenki i  w ramach przygotowania do świąt stworzyły piękne, kolorowe pisanki. Mali artyści byli bardzo z siebie dumni :)

Warsztaty wielkanocne w klasie II. Uczniowie klasy drugiej przygotowują się do świat wielkanocnych. Poznali tradycje i zwyczaje związane z tymi świętami. Najbardziej spodobało im się dekorowanie jajek. Dlatego też postanowili w klasie urządzić wielkanocne warsztaty. Dekorowali styropianowe jajka metodą decoupage. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły się za pracę i wyszły im przepiękne wielkanocne jajka.

21 marca, jak staropolska tradycja nakazuje, powitaliśmy wiosnę. W całej szkole rozbrzmiewały wiosenne piosenki przywołujące słońce i piękną pogodę. Uczniowie zrobili kukłę Marzanny, symbolizującą odchodzącą zimę, oraz kolorowe gaiki-maiki. Ubrani na kolorowo z trąbkami w dłoniach i Marzanną na czele udaliśmy się na głośne pożegnanie zimy. Marzanna oddaliła się w stronę lasu a uczniowie wrócili na boisko szkolne by wypełnić je kolorowymi kredowymi malunkami.

Więcej zdjęc dostępnych jest w galerii na stronie szkoły:http://spwola.pl/index.php/galeria/wiosna-2018

IMG_7846.JPGIMG_7877.JPGIMG_7885.JPGIMG_7847.JPGIMG_7897.JPGIMG_7862.JPGIMG_7851.JPGIMG_7808.JPGIMG_7889.JPGIMG_7863.JPGIMG_7816.JPGIMG_7852.JPGIMG_7859.JPGIMG_7840.JPGIMG_7882.JPGIMG_7832.JPGIMG_7805.JPGIMG_7876.JPGIMG_7811.JPG


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website

Dnia 19 marca grupa 0 ''b'' brała udział w wielkanocnych warsztatach plastycznych. Przy pomocy pani Ani z Centrum  Kreatywnego Rozwoju "Hop Bęc' stworzyliśmy piękne ozdoby z masy porcelanowej-zajączki ,pisanki, kurczaczki, motylki itp. To był dzień wspaniałej i bardzo twórczej zabawy. Dziękujemy!