Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Podręczniki

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Plan Lekcji

Zobacz...

04 kwiecień 2019

Komunikat do rodziców

368 razy

Wola Wapowska, 04 kwietnia 2019 r.

                                                           Szanowni Rodzice uczniów

                                                           Szkoły  Podstawowej w  Woli  Wapowskiej

Z uwagi na docierające od dłuższego czasu informacje o planowanym na dzień 8 kwietnia 2019 r. strajku w szkole, informuję, że dnia 8 kwietnia br. szkoła będzie otwarta.

Ze względu na planowany strajk, prawdopodobnie większości nauczycieli, zajęcia lekcyjne zaplanowane na dzień 8 kwietnia br. nie odbędą się. Dzieciom i uczniom, którzy przyjdą tego dnia do szkoły, zostanie zapewniona opieka przez niestrajkujących tego dnia nauczycieli i pracowników obsługi.

            Biorąc pod uwagę spodziewane trudności w zapewnieniu opieki wszystkim uczniom, prosimy Państwa o rozważenie możliwości zapewnienia dzieciom opieki we własnym zakresie, szczególnie w sytuacji, gdy macie Państwo możliwość zapewnienia swoim dzieciom opieki przez osoby pełnoletnie.

            O pracy szkoły w kolejnych dniach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej szkoły, poprzez wywieszenie stosownej informacji na drzwiach do szkoły oraz  poprzez  uczniów.

            Jednocześnie zastrzegamy, że w zależności od przebiegu negocjacji związków zawodowych ze stroną rządową, sytuacja może ulec zmianie, o czym poinformujemy Państwa odrębnym pismem.