Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Podręczniki

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Plan Lekcji

Zobacz...

29 maj 2019

Absolwenci Gimnazjum w Bachorcach kontra Uczniowie

168 razy

Mecz Absolwenci Gimnazjum w Bachorcach kontra Uczniowie. W majowe popołudnie odbył się mecz w piłkę siatkową chłopców z naszej szkoły z Absolwentami. Mecz okazał się trafionym pomysłem. Po rozgrywkach, w przyjemnej, rodzinnej atmosferze był czas na sentymentalne wspomnienia: wygrane turnieje, zawody, wspólne treningi. Jak mówili absolwenci: To był fajny czas. Dziękujemy naszym Absolwentom, że znaleźli czas, by nas odwiedzić i rozegrać wspólnie mecz w murach dawnej swojej szkoły oraz naszym uczniom. Organizatorem spotkania była Dagmara Matyjasik.