Nasz Patron

"Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska"

więcej ...

IV Akcja Sportowa

Od września do czerwca ćwiczymy, pijemy mleko, jemy owoce i warzywa. Aby jednak zaakcentować promocję zdrowego stylu życia,co roku organizujemy Lokalną Akcję Sportową (LAS).

więcej ...

Mamy I miejsce

w zawodach sprawnościowych "Pluszowy Miś" 2016

więcej ...

Poznajemy Naszą Ojczyznę

Wycieczki, wycieczki...

Więcej ...

Mistrzynie Powiatu

Bierzemy udział w zawodach, turniejach i konkursach. I każdy nasz występ to sukces.

więcej ...

Historia Szkoły

Zobacz...

Samorząd

Zobacz...

Dokumenty

Zobacz...

Galerie

Zobacz...

16 styczeń 2023

Biblioteka i świetlica szkolna w I semestrze roku szkolnego 2022/2023

133 razy
  • 29 września 2022 roku obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania nauczyciele na lekcjach czytali uczniom na głos fragmenty wybranej książki.
 
  • Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. W tym roku tematem przewodnim było  „CZYTANIE DLA POKOJU”. Biblioteka i świetlica szkolna zorganizowała głośne czytanie w klasach  1-3 książek o tematyce wojennej .W ramach w/w obchodów pani Agnieszka Kuźba odwiedziła również grupę 0 ”A”. Maluchy wysłuchały wiersza J. Tuwima” Lokomotywa” oraz wykonały prace plastyczne do wysłuchanego tekstu.

 

  •   Konkurs fotograficzny „Jestem z bajki” - 5 listopada  był Międzynarodowym Dniem  Postaci z Bajek. Ten Dzień był okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas I – IV do wzięcia  udziału w  konkursie fotograficznym pod tytułem „Jestem z bajki”. W ramach konkursu należało  przebrać się za wybraną postać z bajki i zrobić sobie zdjęcie .

     W konkursie zwyciężyli następujący uczniowie:

 I miejsce zajął Aleksander Borucki,

II miejsce zajęła Martyna Buczkowska

III miejsce zajęła Julia Pierzyńska

  • 3 stycznia uczniowie klasy I zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej i wypożyczyli pierwsze swoje  książeczki.
  • 5 stycznia uczniowie grupy 0 ”A” – słuchali bajki “O rybaku i  złotej rybce” oraz “ Księżniczka na ziarnku grochu”. Następnie dzieci rysowały ilustracje do wybranej bajki.

   Drodzy Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie i wszyscy Przyjaciele naszej szkoły! Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie podczas akcji “Szkoły pełne talentów” organizowanej przez sieć sklepów Lidl. Dzięki przekazanym przez Was kuponom szkoła otrzymała nagrody w postaci gier planszowych, które urozmaicą i wzbogacą nasze zajęcia świetlicowe!  Dziękujemy za wsparcie naszej szkoły.

Aleksander Borucki.jpgGrupa O A.jpgMartyna Buczkowska.jpgTalenciaki.jpgJulia Pierzyńska.jpg

 

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website